AutoSvit.com.ua
  Автосалоны   Отзывы автовладельцев   Тест-драйвы   Новости   Автозапчасти   Автосервисы
продать автомобиль, добавить объявление
автобазарпродажа мототехникипродажа микроавтобусовпродажа автобусовпродажа грузовиковпродажа спецтехникипродажа прицеповпродажа водного транспортапродажа автозапчастей

Энциклопедия: Богдан История автомобилей

Богдан

На загальних позачергових зборах акціонерів ВАТ «Луцький автомобільний завод» одноголосно прийнято рішення про зміну назви товариства на ВАТ «Автомобільний завод «Богдан».

Насамперед, зміна назви Луцького автомобільного заводу пов’язана зі значним розширенням географії присутності майданчиків підприємства по всій території України. Неабияку роль у прийнятті цього рішення також відіграла необхідність капіталізації бренду «Богдан». Зміна назви автомобільного заводу не матиме жодних наслідків для акціонерів підприємства, його ділових партнерів, кредиторів та працівників.

У відповідності з затвердженим рішенням про перейменування, на зборах були внесені зміни та доповнення до Статутів Товариства, Дочірніх підприємств, Положень про Наглядову раду, госпрозрахункових підрозділів; затверджені Положення про Раду директорів Товариства, ревізійну комісію, регламенту загальних зборів акціонерів, а також створені дочірні підприємства та госпрозрахункові підрозділи ВАТ «Автомобільний завод «Богдан».


Веб сайт:
Loading...