AutoSvit.com.ua
  Автосалоны   Отзывы автовладельцев   Тест-драйвы   Новости   Автозапчасти   Автосервисы
продать автомобиль, добавить объявление
автобазарпродажа мототехникипродажа микроавтобусовпродажа автобусовпродажа грузовиковпродажа спецтехникипродажа прицеповпродажа водного транспортапродажа автозапчастей

Амністії на розмитнення "євроблях" не буде

>> Все новости

09.01.2018 | Комментарии [2]

Нардеп Ніна Южаніна, голова комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики, від якої залежать законодавчі зміни щодо ввезення та розмитнення "євроблях", повідомила в інтерв'ю виданню "Новое время", що наразі триває пошук компромісу.

"Точно у жодному разі не можна робити таку акцію з амністії, тобто дозволити розмитнити автомобіль за безцінь. Тому я думаю, що буде справедливо, якщо до чинної шкали ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони (власники "євроблях", - ред.) заплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку. Але з урахуванням тієї шкали, яка у нас зараз є за ставкою акцизного податку в залежності від віку автомобіля", - заявила Южаніна.

Вона наголосила, що не можна просто зняти всі податки і мита на "євробляхи". 

"Усі мита та податки в Україні мали і мають економічне обґрунтування. Робити просто так нічого взагалі не можна в економіці. На все потрібно мати розрахунки. Ми повинні зрозуміти й отримати від Міністерства економіки висновки щодо того, яке економічне майбутнє в нашій автомобілебудівної галузі. Також ми повинні отримати від Асоціації міст, від інших міністерств, пов'язаних з розрахунками, дані щодо пропускної спроможності наших доріг. Тобто реальна кількість автомобілів, той обсяг, який зможуть витримати наші дороги", - заявила Южаніна.

Депутат також зауважила, що вони можуть скористуватися досвідом Білорусі та Молдови, які обрали різні моделі вирішення схожої проблеми.

Южаніна не уточнила щодо строків вирішення проблеми з "євробляхами", зауваживши лише: "Ми до неї зможемо підійти точно вже найближчим часом".

Источник: tsn.ua

загрузка...

Добавить комментарий >> комментариев [2]
Ваше имя:
Комментарий:
10+2=
*
Введите сумму двух чисел.

олекса     09.01.2018
А коли ще взяти до уваги що більшість водіїв-бляхерів дебіли типа "АвтоЄвроСила" то на якісь амністії годі і сподіватись. Ніхто не каже "об даром"! Дайте справедливую цену!


Укроп     09.01.2018
Кто бы сомневался! Такие бабки подарить каким то лохам. У власти всегда найдется "экономическое обоснование", что б обдирать простых людей и покупать "Бентли" и марихуану деткам. Своим.


Loading...