AutoSvit.com.ua
  Автосалоны   Отзывы автовладельцев   Тест-драйвы   Новости   Автозапчасти   Автосервисы
продать автомобиль, добавить объявление
автобазарпродажа мототехникипродажа микроавтобусовпродажа автобусовпродажа грузовиковпродажа спецтехникипродажа прицеповпродажа водного транспортапродажа автозапчастей

Автомобили Богдан


Каталог автомобилей Богдан, Богдан автобазар, продажа новых и подержанных автомобилей Богдан, автосалоны Богдан, новинки Богдан, отзывы автовладельцев Богдан, фотографии Богдан, технические характеристики Богдан.
Информация
Продажа новых автомобилей БогданПродажа новых автомобилей Богдан
Отзывы автовладельцев БогданОтзывы автовладельцев Богдан
Обзор моделей БогданОбзор моделей Богдан
Запчасти БогданЗапчасти Богдан
Технические характеристики БогданТехнические характеристики моделей Богдан
Тест-драйвы БогданТест-драйвы Богдан
Краш-тесты  БогданКраш-тесты Богдан
Советы покупателям БогданСоветы покупателям Богдан
Новости и  новинки БогданНовости и новинки Богдан
Автосалоны предлагающие БогданАвтосалоны предлагающие Богдан
Автосервисы  БогданАвтосервисы Богдан
Фото  БогданФото Богдан

Модели Богдан

Богдан 2110Богдан 2111
Богдан 2310-pickupБогдан 2312


Богдан

На загальних позачергових зборах акціонерів ВАТ «Луцький автомобільний завод» одноголосно прийнято рішення про зміну назви товариства на ВАТ «Автомобільний завод «Богдан».

Насамперед, зміна назви Луцького автомобільного заводу пов’язана зі значним розширенням географії присутності майданчиків підприємства по всій території України. Неабияку роль у прийнятті цього рішення також відіграла необхідність капіталізації бренду «Богдан». Зміна назви автомобільного заводу не матиме жодних наслідків для акціонерів підприємства, його ділових партнерів, кредиторів та працівників.

У відповідності з затвердженим рішенням про перейменування, на зборах були внесені зміни та доповнення до Статутів Товариства, Дочірніх підприємств, Положень про Наглядову раду, госпрозрахункових підрозділів; затверджені Положення про Раду директорів Товариства, ревізійну комісію, регламенту загальних зборів акціонерів, а також створені дочірні підприємства та госпрозрахункові підрозділи ВАТ «Автомобільний завод «Богдан».


Loading...