AutoSvit.com.ua
  Автосалоны   Отзывы автовладельцев    Новости    Автозапчасти   Автосервисы
продать автомобиль, добавить объявление

Автосалон Херсон Автоплаза

>> все автосалоны

Продаваемые марки:     Honda  

Адрес :  г.Херсон, Бериславське шосе, 11
Время работы : 
Телефон :  (0552) 32-26-14
Факс : 
E-mail :  sales.kherson@avtoplaza.ua
www :  www.avtoplaza.ua
Информация
Схема проездаСхема проезда
Отзывы о автосалонеОтзывы о автосалоне

Дополнительная информация :

Компанія «Автоплаза» заснована в 2004 році, відразу заявила про себе, як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. За весь час розвитку ми з кожним роком набуваємо нових друзів – наших клієнтів, що говорить про високу компетенцію наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов?язаних з купівлею і обслуговуванням автомобілів. «Автоплаза» є офіційним дилером автомобілів Honda.

Місія нашої компанії – це залучення більшої кількості людей до хороших, безпечних, надійних автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.

«Автоплаза» пропонує своїм клієнтам вигідні умови купівлі і обслуговування автомобілів. Так само нашим Клієнтам ми пропонуємо широкий набір послуг, включаючи trade-in, кредитування на покупку автомобіля, продаж автомобіля в лізинг і страхування купленого авто.

До ваших послуг:
• Тест-Драйв
• Кредит і лізинг
• Гарантійне і сервісне обслуговування
• Продаж запасних частин і аксесуарів
• Страхування автомобіля в кращих страхових компаніях
• Встановлення систем для захисту від угону, а також іншого додаткового устаткування
• Допомога в реєстрації автомобіля
• Система Trade-in (обмін будь-яких марок авто)
• Продаж автомобілів з пробігом (з можливістю купівлі в кредит)

Менеджери відділу продажів допоможуть Вам зробити правильний вибір серед широкого модельного ряду представлених автомобілів, розібратися у всіх тонкощах керування автомобілем і його системами.

Кращим доказом роботи наших менеджерів відділу продажів є подяка наших клієнтів, які повертаються до нас за наступним автомобілем. Сьогодні ми готові задовольнити будь-які запити своїх Клієнтів, яких щиро вважаємо своїми друзями. З цією метою компанія, в рамках програми лояльності, організувала «Автоплаза CLUB». Члени клубу можуть насолоджуватися приємним і корисним спілкуванням, брати участь в спеціальних заходах, отримувати різноманітні знижки і найактуальнішу інформацію про діяльність «Автоплази».
Просмотров: 9625

Loading...