AutoSvit.com.ua
  Автосалоны   Отзывы автовладельцев   Тест-драйвы   Новости   Автозапчасти   Автосервисы
продать автомобиль, добавить объявление
автобазарпродажа мототехникипродажа микроавтобусовпродажа автобусовпродажа грузовиковпродажа спецтехникипродажа прицеповпродажа водного транспортапродажа автозапчастей

Автосалон Автосалон "Geely"

>> все автосалоны

Продаваемые марки:     Geely  

Адрес :  Винницкая обл., г. Бершадь. ул.Красноармейская, 9
Время работы : 
Телефон :  8-04352-2-37-00
Факс : 
E-mail : 
www :  www.autotrade.com.ua
Информация
Схема проездаСхема проезда
Отзывы о автосалонеОтзывы о автосалоне

Дополнительная информация : Підприємство "Автотрейд компані" було засноване в 1999 році. Протягом цього достатньо тривалого часу наша компанія постійно досягає європейських стандартів якості, надаючи високоякісні послуги своїм клієнтам як на етапі продажу автомобілів, так і при їх подальшому обслуговуванні. На ринку Вінницького регіону - це один з ведучих професійних продавців автомобілів. Станом на сьогоднішній день „Автотрейд компані" являється офіційним дилером автомобілів SEAT, GEELY, ВАЗ, CHANA, LANDWIND та вантажної спецавтотехніки FOTON.
    „Автотрейд компані" має розвинуту інфраструктуру: п'ять автосалонів і спеціалізовані станції технічного обслуговування.
    На автомобілі, що продаються підприємством, надається високоякісне гарантійне і сервісне обслуговування на власних СТО, пропонується гнучка система знижок і подарунків, застосовується низьковідсоткова система кредитування як фізичних, так і юридичних осіб.
      Наше бажання, щоб наші автомобілі приносили Вам користь та задоволення і стали Вашими надійними помічниками. Ми упевнені в надійній якості, технологіях і устаткуванні наших автомобілів, тому на кожний автомобіль ми надаємо тривалу гарантію, а також надійний сервіс і оригінальні запчастини. Якщо Ви дійсно хочете придбати якісний та надійний автомобіль, можете покластися на наш досвід, ми максимально задовольнимо Ваші автомобільні пристрасті.
        Ми виконуємо свої обов'язки і несемо відповідальність за кожну одиницю проданої нами продукції і надані послуги. Створюємо максимально комфортні умови для наших клієнтів і партнерів компанії.
Сподіваємось, що запропоновані нами можливості вибору автомобілів, різноманітність їх комплектації, умови придбання і широкий перелік додаткових послуг дозволить нашим покупцям, спрівпрацюючи з нами, вирішити всі питання, які виникають по транспорту і сервісному забезпеченню їх особисто та їх підприємств, а також створить міцну базу для взаємовигідної і плідної співпраціПросмотров: 2712

Loading...